![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-23_08-06-07.jpg)
На Дніпропетровщині оголосили переможців конкурсу малюнків «Українські міста в образах жінок»
На Дніпропетровщині підбили підсумки обласного конкурсу малюнка «Українські міста в образах жінок» в якому взяли участь майже 230 учасників.
В образах українських жінок діти, зокрема, малювали міста Дніпро, Нікополь, Кривий Ріг, Бучу, Суми, Харків, Маріуполь. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-23_08-06-08.jpg)
Журі, до якого входили відомі фахівці з мистецтва, особливо виділили роботу яка символізує незламний Харків. На цьому малюнку зображена зранена дівчина в сльозах. Авторка малюнка, школярка Аліса пояснила що обрала саме такий образ, бо зараз це місто сильно страждає від російської агресії.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-23_08-06-10.jpg)
Втім, концепція в тому, що все ж у Харкова є надія. Її символізує зоряне небо та віконечко, в якому горить світло, – зазначає Аліса.
Загалом з усіх присланих на конкурс робіт було обрано 30 переможців, а всього лауреатами конкурсу стали 67 його учасників
«Це неймовірні малюнки! Діти передавали на папері свої почуття. Дніпро, Нікополь, Кривий Ріг, Буча, Суми, Харків, Маріуполь… Зображення кожного міста – унікальне, емоційне. Пишаюся тим, яка талановита у нас молодь», – зазначила заступник начальника ОВА Ірина Грицай, яка вручила грамоти юним художникам.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-23_08-06-09.jpg)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/images_cms-image-000120124-768x402.jpg)
Чому на городі псуються огірки та як це виправити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-45-e1721988771315-768x612.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 27 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/maxresdefault-2-768x432.jpg)
До ідеального шашлику: рецепт хрусткої маринованої цибулі
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/o_1e909n32018ci3hgimi11735ci1k-768x432.jpg)
23 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5253758186249379411_y-768x570.jpg)