• UA
 • RU
 • На сесії Кам’янської районної ради розглянули 14 важливих питань та прийняли у свої ряди двох нових депутатів

  25 Травня, 2023

  25 травня відбулося засідання 13-ої сесії Кам’янської районної ради, у якому взяли участь 36 депутатів. На засіданні був присутній начальник Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч.

  Перед початком розгляду питань черги денної слово взяла заступник голови Кам’янської районної територіальної виборчої комісії Світлана Кирильченко. Вона оголосила постанови районної територіальної виборчої комісії про реєстрацію депутатами Кам’янської районної ради Дніпропетровської області від обласної організації політичної партії «Бджола» Ганни Берковської та від обласної організації політичної партії «Пропозиція» Дмитра Торішнього і вручила їм депутатські посвідчення.

  Депутати розглянули 14 питань та прийняли відповідні рішення. Зокрема, про внесення змін до районного бюджету Кам’янського району на 2023 рік та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського району на 2023 рік, Затвердили Програму зайнятості населення Кам’янського району на 2023-2025 роки та Програму підтримки органів виконавчої влади щодо впровадження державної політики у Кам’янському районі на 2023-2025 роки, прийняли рішення із земельних питань та комунального майна.

  Голова районної ради Максим Чехута зачитав заяву депутата Євгена Китаєва стосовно його виходу із фракції політичної партії «Європейська солідарність» та переходу до депутатської фракції політичної партії «Бджола».

  «Хочу подякувати голові Кам’янської військової адміністрації Олегу Гапічу, Кам’янському міському голові Андрію Білоусову та всім головам територіальних громад району за плідну співпрацю, розуміння та підтримку районної ради, вирішення спільних проблемних питань, взаєморозуміння та конструктивний діалог», – сказав наприкінці засідання Максим Чехута.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  У Кам’янському районі створили величезну «вишиванку»

  15 травня студенти та викладачі Бахмутського педагогічного фахового коледжу стали активними учасниками патріотичної стрітарт-акції «Вишиванка...

  Поліцейські Кам’янського зі школярами виготовили листи-вишиванки для українських захисників

  16 травня, у День вишиванки, ювенальні поліцейські Кам’янського районного управління поліції завітали до ліцею №6,...

  ГО «Бджола» в Камʼянському продовжує волонтерську діяльність

  Представники громадської організації «Бджола» у Волонтерському центрі плетуть маскувальні сітки, попит на які останнім часом...

  Кам’янчанка через ревнощі зарізала чоловіка

  У Кам’янському жінка під час сварки напала з ножем на свого співмешканця та вбила його....

  День пам’яті жертв політичних репресій

  Щороку в третю неділю травня ми вшановуємо пам’ять жертв політичних репресій. Цей день слугує нагадуванням...