![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_2977-scaled.jpg)
Намалювали – і запустили: майстер-клас з виготовлення повітряних кайтів
Малювали, вирізали, клеїли – і запускали… У 18 ліцеї для школярів провели майстер-клас з моделювання повітряних зміїв. Загалом взяло участь у творчому заході близько 40 дітей.
Творчий майстер-клас проходив в межах Всеукраїнського зимового кайт-фестивалю Української Асоціації Повітряних Зміїв.
Директорка 18 ліцею пані Світлана задоволена тим, що діти займаються і розвиваються творчо.
Заступниця директора будинку творчості дітей та юнацтва пані Валентина вважає, що діти всю свою фантазію успішно втілили в життя.
Орнамент був різноманітним. Були і голуби, і сови, і тигри. Різнобарвні кольори: червоний, блакитний, жовтий, безліч варіантів – дітям до вподоби нове хобі.
А вже після діти спробували запустити свої вироби у спортивному залі. Адже погода не дозволяла у повній мірі насолодитися можливістю запуску повітряних кайтів.
І тут настав час підбивання підсумків. Організатори задоволені тим, що діти приємно провели час і додали, що всеукраїнська асоціація повітряних зміїв прийняла новоспечену команду 18 ліцею до своїх лав.
Окрім 18 ліцею, того ж дня привітали всіх учасників і донорський центр «Biopharma Plasma» приємними подарунками учасників, які презентували свої поробки.
Запрошені учасники подивились цікавий фільм зі здобутками Української асоціації повітряних зміїв. Фільм увібрав в себе фрагменти фестивалів за участю нашої команди у Китаї, Болгарії, Італії. Слід зазначити, що проводити майстер-клас Анна Дарда, Ольга Гаража, Івана Мельничук.
А кращі молоді інженери можуть представляти 18 ліцей, місто і країну на міжнародних та всеукраїнських змаганнях.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_15-00-49-768x512.jpg)
Кам’янське допомагає ЗСУ боронити країну
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-18_13-03-17-1-768x461.jpg)
Шалено гаряче не тільки людям: як допомогти котам у спеку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/flag_of_the_romani_people.svg_-768x513.png)
На Дніпропетровщині презентували план підтримки ромської спільноти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5264775266989892107_y-768x512.jpg)
Спільно з генеральним директором ДТЕК «Дніпровські електромережі» Андрієм Терещуком та керівником Кам’янського РЕС Арманом Нігояном зустрілися з мешканцями, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1296741495-612x612-1.jpg)