Натхненна зустріч у Гімназії №17
У Гімназії №17 відбулася незабутня подія – учні мали нагоду поспілкуватися з талановитою українською письменницею Юлією Федорівою.
Пані Юлія поділилася історією свого творчого шляху та презентувала першу поетичну збірку "Перший подих душі". Школярі із захопленням слухали розповідь про те, як народжувалися її щирі й проникливі вірші.
Також письменниця розкрила свої амбітні плани: роботу над романом "Історія однієї дівчини" та підготовку унікального видання – Конституції для дітей.

На завершення зустрічі Юлія Федорівна зробила цінний подарунок для гімназійної бібліотеки – кілька примірників книги "Перший подих душі", щоб усі охочі змогли познайомитися з її поезією.
Учнівський та педагогічний колектив Гімназії №17 щиро дякує Юлії Федорівні за теплу розмову, мудрі поради та потужний заряд натхнення. Такі зустрічі мотивують молодь читати, творити та сміливо вірити у власні мрії.
