• UA
 • RU
 • Навчання – у коледжі, виробнича практика – на Каметсталі

  05 Грудня, 2023

  Сучасна молодь обирає перспективні професії відповідно до потреб часу і розвитку промисловості. Визначитися на цьому шляху, ознайомитися із майбутньою справою безпосередньо на виробництві, пройти необхідні етапи виробничої практики – у цьому студентам профільних навчальних закладів міста традиційно допомагає Каметсталь. 

  У листопаді на підприємстві вперше за новою професією «Комп’ютерний інжиніринг у машинобудуванні» проходили практику студенти Придніпровського металургійного фахового коледжу. 

  Місцем проходження двотижневої практики для майбутніх спеціалістів став проєктно-конструкторський відділ Каметсталі, де досвідчені фахівці познайомили молодь із найважливішими напрямами та завданнями роботи відділу, технічною документацією і механічними конструкціями – на прикладі стрічкових конвеєрів, які широко використовуються на комбінаті, зокрема, в агломераційному цеху, цеху випалювання вапна тощо. 

  Практика завершилася цікавою екскурсією підрозділами комбінату, під час якої студенти змогли на власні очі побачити металургійні виробничі процеси, відчути вогненний подих металу, що народжується у велетенських агрегатах, а заразом познайомитися із роботою механізмів та обладнання, які вивчали теоретично та на кресленнях.

  «Ми вдячні Каметсталі за надану студентам можливість пройти практику за новою для нашого вишу професією – під керівництвом високопрофесійних фахівців. Екскурсія на виробництво стала яскравим завершальним акордом цієї практики. Побачене у цехах, безперечно, допоможе хлопцям та дівчатам краще зрозуміти свої майбутні задачі і засвоїти нові знання, отримані під час перебування на підприємстві», – зазначила викладач спеціальних дисциплін Дар’я Ліпієнко.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  День пожежної охорони відзначили у Кам’янському

  Міський голова Андрій Білоусов спільно з Олегом Гапічем, начальником Кам’янської РВА, та депутатами міської ради...

  21 квітня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити

  21 квітня в Україні День творчості. У вірян вшановують пам’ять преподобної Марії Єгипетської. Іменини святкують...

  Pepsi перезавантажується: новий стиль, нова епоха в Україні

  Бренд Pepsi представив свіжий оновлений образ, що знаменує собою перший масштабний візуальний редизайн за останні...

  «Стиль життя» святкує 15-річчя з дня заснування

  Завдяки Збройним Силам України в нашому місті вирує творче та культурне життя. Діти Камʼянського дуже...

  Спортсмени-паралімпійці провели тренування для ветеранів з академічного веслування і параканое

  Ветеранів, які проходять реабілітацію на Дніпропетровщині, запросили позайматися академічним веслуванням і параканое. Потренувалися в компанії...