![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/zaglavnaya-3.jpg)
Навчання – у коледжі, виробнича практика – на Каметсталі
Сучасна молодь обирає перспективні професії відповідно до потреб часу і розвитку промисловості. Визначитися на цьому шляху, ознайомитися із майбутньою справою безпосередньо на виробництві, пройти необхідні етапи виробничої практики – у цьому студентам профільних навчальних закладів міста традиційно допомагає Каметсталь.
У листопаді на підприємстві вперше за новою професією «Комп’ютерний інжиніринг у машинобудуванні» проходили практику студенти Придніпровського металургійного фахового коледжу.
Місцем проходження двотижневої практики для майбутніх спеціалістів став проєктно-конструкторський відділ Каметсталі, де досвідчені фахівці познайомили молодь із найважливішими напрямами та завданнями роботи відділу, технічною документацією і механічними конструкціями – на прикладі стрічкових конвеєрів, які широко використовуються на комбінаті, зокрема, в агломераційному цеху, цеху випалювання вапна тощо.
Практика завершилася цікавою екскурсією підрозділами комбінату, під час якої студенти змогли на власні очі побачити металургійні виробничі процеси, відчути вогненний подих металу, що народжується у велетенських агрегатах, а заразом познайомитися із роботою механізмів та обладнання, які вивчали теоретично та на кресленнях.
«Ми вдячні Каметсталі за надану студентам можливість пройти практику за новою для нашого вишу професією – під керівництвом високопрофесійних фахівців. Екскурсія на виробництво стала яскравим завершальним акордом цієї практики. Побачене у цехах, безперечно, допоможе хлопцям та дівчатам краще зрозуміти свої майбутні задачі і засвоїти нові знання, отримані під час перебування на підприємстві», – зазначила викладач спеціальних дисциплін Дар’я Ліпієнко.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/image-3-768x432.jpg)
Гречка стане дорожчою: невтішні прогнози зростання цін
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/7e13b35c94119ea49355004ec8968a92-768x480.jpeg)
Поливайте обережно, навіть у спеку: як не «спалити» свої рослини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/2222-768x449.webp)
Перші 7 раніше ув’язнених жінок приєдналися до лав ЗСУ
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/b4d35e1bbedeb9e71e5bf7db382b4ae2-768x432.jpg)
22 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-2-768x433.png)