![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/06/zasoba.jpg)
«Ні дня без ходьби»: життєве кредо кам’янчанина Валентина Засоби
На відкритому Чемпіонаті області зі скандинавської ходьби, який нещодавно відбувся у Самарському районі Дніпра, кам’янчанин виборов срібну медаль на дистанції 5 кілометрів серед спортсменів вікової категорії 70+. Про це повідомив журналіст Віктор Куленко.
На старт виходили 92 учасника із дев`яти міст України. Честь Кам`янського захищали спортсмени клубу «Кураж». Серед 13 скандиходів вікової категорії понад 70 років Валентин Засоба (№ 508) посів друге місце.
74-річний кам’янчанин не уявляє свого життя без ходьби. Щодня за будь-якої погоди він проходить кілька десятків кілометрів. Валентин Засоба вже протягом чотирьох років бере участь і перемагає у змаганнях зі скандинавської ходьби. Є володарем двох золотих кубків Чемпіонатів області, учасником Чемпіонату світу. Ось вам і яскравий приклад правдивості відомого висловлювання, що рух – це життя!
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/7a156636d74fac1f0fd7b47bc9aee025-1-768x480.jpeg)
Шоколадно-горіхова насолода: готуємо арахісове морозиво вдома
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/chto-budet-s-zheludkom-esli-pit-kofe-natoschak_16979978661713423419-768x432.jpg)
24 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/shutterstock_1099505297_2-768x510.jpg)
Як зробити популярну каву Бамбл самостійно в домашніх умовах
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_10-24-02-768x512.jpg)
Андрій Білоусов привітав металургів міста зі святом
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/ogirky-768x422.webp)