![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-05_21-18-14-scaled.jpg)
Очільник Кам‘янського став заступником голови обласної асоціації місцевого самоврядування
На звітно-виборчій конференції Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування відбулися вибори керівництва асоціації. Очолив Асоціацію голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Першим заступником Миколи Лукашука став очільник Кам’янського Андрій Білоусов, заступником – радник голови обласної ради Анатолій Адамський.
«Попри воєнний стан, територіальні громади Дніпропетровщини демонструють неабияку злагодженість у роботі. ДОАОМС є добровільним неприбутковим об’єднанням місцевих рад, що створене з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування області щодо захисту прав та інтересів територіальних громад відповідних територій, сприяння їхньому соціально-економічному та культурному розвитку», – радник голови ДОР Анатолій Адамський.
Головною метою Асоціації є забезпечення умов для належного здійснення повноважень органами місцевого самоврядування.
Рішенням конференції було визначено, що безумовним пріоритетами сьогодні є:
- актуалізація чинних стратегій розвитку з урахуванням вимог воєнного часу;
- громадам, які зазнали руйнувань, розробити Програми комплексного відновлення територій з урахуванням прогнозованих змін демографічної ситуації, економічної доцільності, територіальної спеціалізації, безпекових чинників тощо;
- проведення коригування інвестиційних паспортів з інвентаризацією ресурсів, які можна буде використовувати для інвестиційної діяльності в межах реалізації загальнонаціонального плану відновлення від наслідків війни;
- аудит наявних людських ресурсів з метою визначити можливості працевлаштування ВПО згідно з їхніми фаховими навичками;
- розширення можливостей залучення мешканців громад та громадських організацій до вироблення рішень на рівні місцевого самоврядування.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_0743-scaled.jpg)
«Сьогодні дуже важливо не забувати про внутрішні питання та виклики. Кожна громада області має відчувати підтримку й отримувати необхідну допомогу. Для цього і існує ДОАОМС. Асоціація має потужний набір засобів та інструментів надавати практичну допомогу об’єднаним територіальним громадам щодо розробки та прийняття нормативно-правових актів, наказів, цільових програм, соціальних стандартів, проектів та програм, економічних інструментів. Кожен з них передбачає взаємодію сторін на різних рівнях: громада–бізнес, влада–громада та бізнес–влада», – зазначив Микола Лукашук.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kak_naiti_povara-768x512.jpg)
25 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/htmlconvd-tza_0q7x1-768x432.jpg)
Тиха смерть: в Україні від початку купального сезону втопилося 432 людини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kiber-zag.jpg)
Українці здобули перемогу в першому в історії кібер-чемпіонаті
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/eo.png)
В Україні запустять пілотний проєкт із навчання жінок-водійок автобусів
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/dx97gtbpz1m-768x432.jpg)