![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/03/stop-fejk.jpg)
Росіяни поширюють новий різновид фейків, – СБУ
Російські фейки – такі ж однотипні, як і російські серіали: з поганою акторською грою, дешеві, вульгарні та прогнозовані. На цьому наголошують у Службі безпеки України.
Як повідомили в СБУ, у анонімних телеграм-каналах з’являються зрежисовані відеоролики: то про нібито жорстоке поводження з полоненими окупантами, то про каліцтва і навіть вбивство загарбників. Часто першоджерелом є пабліки «ватного» спрямування, які напряму керуються спецслужбами та Міноборони РФ.
Причина появи таких публікацій? Все просто – звірства російських окупантів уже настільки шокували весь світ, що це підриває усі міфи «асвабадітєлей». Тож їхня мета: змістити акценти і спробувати переконати, що саме українські військові нібито знущаються з полонених. До того ж – налякати своїх солдатів, аби ті не здавалися в полон.
Але такі закиди – відверта брехня. І численні відео та навіть публічні пресконференції російських полонених легко спростовують їх.
«Підкреслюємо: наші захисники, звісно, не збираються жаліти окупантів і пригощати кавою та тістечками. Але вони б’ють загарбників у бою. А коли ті здаються в полон, то з ними поводяться відповідно до Женевської конвенції.
Хоча зізнання самих окупантів, зокрема, про вчинені мародерства та ґвалтування, – це і є відверті воєнні злочини, які можуть чинити тільки рашисти.
В українських військових кардинально інший підхід! Бо ми на своїй рідній землі, яку захищаємо з гідністю!» – зазначають у відомстві.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/3b0p8kiwabs5zzh-768x512.png)
Наука у розробці футбольного м’яча
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258183368363859004_y-768x576.jpg)
Спільно з Павлом Некритим, головою ГО «Патріот-2015», побували на Харківському напрямку у наших хлопців з Камʼянського, які служать в 113-й бригаді ТРО, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452935602_18007571138540855_5819666780408967306_n-768x492.jpg)
Кам’янчан запрошують до міських парків на День Нептуна
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/maxresdefault-2-768x432.jpg)
До ідеального шашлику: рецепт хрусткої маринованої цибулі
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/farion-22-768x512.webp)