Перепис населення України проведуть через Інтернет

01 Липня, 2021 |

Перепис населення України 2023 року буде проводитися за допомогою Інтернету. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Днями відбулось онлайн-засідання Міжвідомчої комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення 2023 року.

Під час заходу голова Державної служби статистики України Ігор Вернер презентував стан підготовки до перепису. Також були презентовані матеріали пробного перепису населення, що відбувся у 2019 році в частині Оболонського району Києва, а також Бородянського району Київської області. Загальна кількість респондентів склала 32 000 осіб.

По закінченню засідання вирішено актуалізувати цифровий картографічний матеріал, виготовлений для потреб Всеукраїнського перепису населення, модернізувати комплекс автоматизованої системи для складання квартальних списків та переписного районування.

Окрім цього, потрібно запровадити сервіс для ідентифікації респондентів за допомогою номера мобільного телефону в підсистемі збирання переписних даних під час Інтернет-раунду Всеукраїнського перепису населення (отримання відповідей респондентів на запитання згідно з програмою Всеукраїнського перепису населення через Інтернет).

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Ухвалено закон про паралельний імпорт ліків: чи стануть ціни на медикаменти нижчими

Заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк повідомив, що Уряд України у...

Якої погоди очікувати у Кам’янському 17 липня

День 17 липня буде надзвичайно спекотним. Ранок у Кам’янському буде безхмарним, і до кінця дня...

Ветеран Сергій Юрко: «Справжнє усвідомлення, що таке «нуль», приходить саме там – «на нулі»

Впевнена хода, стриманий погляд, чітка, без зайвих слів промова, бо говорить він лише те, що дійсно...

Чіп для розрахунків: у США винайшли криптовалютний гаманець, розміром з таблетку

Американська Компанія VivoKey Technologies, що розташовується в  місті Сіетл, запропонувала новий винахід – криптовалютний гаманець...

Ніч у Кам’янському пройшла без надзвичайних подій

Доброго ранку, рідне місто! На території Кам‘янського протягом цієї ночі надзвичайних подій не зафіксовано. «Вдячні...