Перевірка укриттів в садочках Кам’янського

01 Листопада, 2023 |

1 листопада очільник міста разом з начальником Кам’янської РВА Олегом Гапічем об’їхали з перевіркою укриття в дитячих садочках. Побували у низці дошкільних закладів міста. Про це повідомив Камʼянський міський голова Андрій Білоусов.

«В навчальних закладах Кам’янського продовжуються роботи з облаштування укриттів, щоб якомога більше дітей навчалися офлайн. Деякі укриття заглиблюються та розширюються, збільшується кількість місць, облаштовуються другі виходи, змінюються комунікації, встановлюються вбиральні, вентиляційні системи, аварійне освітлення тощо.

Сьогодні разом з начальником Кам’янської РВА Олегом Гапічем об’їхали дитячі садочки №49, №40 та №18 на предмет облаштування та збільшення місць в укриттях. Також ведуться роботи з облаштування укриття садочка №29.  Із 47 дитячих садочків 40 мають укриття й працюють виключно офлайн.  7 працюють за змішаною формою. Наше завдання – переобладнати та розширити укриття, щоб і ці 7 садочків наблизити до 100% роботи в режимі офлайн. 

Такі самі роботи продовжуються й у школах міста. Завершуються роботи зі збільшення кількості місць в укритті Гімназії №4, проводяться роботи з облаштування укриття в Ліцеї №20. На експертизі перебуває проєктно-кошторисна документація з облаштування укриття в Ліцеї № 26 та розробляється ПКД на розширення укриття в Ліцеї Інформаційних Технологій.  

На наступний рік заплановано будівництво 2-х укриттів для учнів Гімназії №12  та Ліцею №22, а також облаштування укриття для учнів Ліцею №16.  Роботи виконуються коштом міського бюджету. Допомагають також батьки та педагоги. Дякую за єдність та згуртованість. 

Працюємо, аби наші діти мали гарні умови для навчання та були в безпеці».

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Чи знали ви, що на Дніпропетровщині знаходиться один з найдавніших вулканів

Відомий факт, що вік найдавніших лавових потоків, виявлених на землі, неподалік Гудзонової затоки в Канаді,...

2,5 мільйона євро на переселення ховрахів: як у Німеччині гризунами опікуються

У місті Ерфурт, що у Німеччині, влада планувала розширити територію однієї з дитячих шкіл. Для...

На наступний день після звільнення Мар’яну Безуглу внесли до бази «Миротворця»

До бази сайту «Миротворця» потрапила нардепка Мар’яна Безугла через «явні ознаки спланованої в інтересах російського...

Окупанти повбивали червонокнижних видів у Асканії-Новій

Російські окупанти продовжують вивозити представників фауни із заповідника Асканія-Нова. З цієї весни відбулося кілька нерівномірних...

Ветеран Сергій Юрко: «Справжнє усвідомлення, що таке «нуль», приходить саме там – «на нулі»

Впевнена хода, стриманий погляд, чітка, без зайвих слів промова, бо говорить він лише те, що дійсно...