![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/09/avto.png)
Перевізники Кам’янського закликають підвищити тарифи на громадський транспорт
Перевізники Кам’янського звернулися до міської влади з проханням збільшити вартість проїзду в громадському транспорті. Робоча нарада з цього питання відбулася під керівництвом першого заступника Кам’янського міського голови Олександра Чернишова.
За словами перевізників, на сьогоднішній день діючий тариф економічно не обґрунтований і без підняття тарифу вони просто не зможуть забезпечити стабільну роботу транспорту та перевезення пасажирів. Основні причини – значне здорожчання паливно-мастильних матеріалів, ціна яких зросла майже вдвічі, суттєво подорожчали також запчастини та є труднощі з тим, щоб їх придбати.
Сьогодні середня вартість проїзду в транспорті складає від 8,5 до 10 гривень. Після підняття тарифу орієнтовна вартість становитиме від 10 до 15 гривень.
Перевізники запевнили, що у разі підняття тарифу зможуть збільшити кількість рейсів та автобусів на найбільш затребуваних міських маршрутах. Всі необхідні розрахунки будуть представлені в найближчий час.
В управлінні транспортної інфраструктури та зв’язку зазначають, що Кам’янське – одне з останніх міст області, де планують підвищити тарифи на проїзд. Раніше з 15 до 18 гривень зросла ціна на проїзд в громадському транспорті міста Дніпро, з 12 до 15 гривень подорожчала вартість проїзду на маршрутах у Павлограді та Кременчуці та в багатьох інших містах.
Представники влади зазначили, що в вересні, на виконкомі, буде розглянуто питання підвищення проїзду.
Але попри надскладну ситуацію в країні міська влада не планує підвищувати вартість проїзду в комунальному електротранспорті.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/adzhika-s-yablokami-768x512.jpg)
Популярний соус із родзинкою: як приготувати аджику з яблуками
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_09-51-58-768x512.jpg)
Міський голова привітав медиків Кам’янського з професійним святом
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5255711064929196965-768x576.jpg)
Портфель безпеки для наших героїв
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1337307105-612x612-1.jpg)
Не викидайте скисле молоко: ТОП-3 ідеї для його використання
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258183368363859004_y-768x576.jpg)