• UA
 • RU
 • Перший екологічний семінар на базі ДДТУ: крок до сталого майбутнього

  31 Травня, 2024

  30 травня на базі кафедри екології Дніпровського державного технічного університету (ДДТУ) відбувся перший екологічний семінар. Захід, організований за ініціативи департаменту екології та природних ресурсів міської ради, мав на меті пропаганду охорони навколишнього природного середовища та формування екологічної свідомості серед громади.

  На семінар запросили усіх бажаючих мешканців та молодь Кам’янського. Учасники мали змогу прослухати цікаву лекцію від Юрія Грицана, голови Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги та завідувача кафедри екології та охорони навколишнього середовища ДДТУ, а також відвідати лабораторії кафедри.

  Директор департаменту екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради Володимир Кремінь у своїй промові наголосив на важливості спільної роботи для збереження довкілля. Він підкреслив, що лише об’єднавши зусилля громади, влади та науковців, можна досягти значних результатів у охороні природи.

  Завідувач кафедри екології та охорони навколишнього середовища Юрій Грицан додав, що екологічна освіта і практичні навички є важливими кроками до сталого розвитку нашого суспільства. Він зазначив, що подібні семінари надають чудову можливість дізнатися більше про сучасні екологічні проблеми і способи їх вирішення.

  Ксенія Вовк, заступниця голови Молодіжної ради м. Кам’янське, висловила сподівання, що такі ініціативи допоможуть підвищити екологічну свідомість населення та залучити більше людей до захисту навколишнього середовища.

  Екологічний семінар на базі ДДТУ став важливим кроком у формуванні екологічно свідомого суспільства та сприяв підвищенню інтересу до питань охорони природи серед мешканців міста. Сподіваємося, що такі заходи стануть регулярними і допоможуть у вирішенні нагальних екологічних проблем.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  У Вінниці військовий застрелив двох дівчат і наклав на себе руки

  У Вінниці 23-річний чоловік під час сварки застрелив свою 18-річну дружину і серйозно поранив її...

  Небезпечні «м’ячики»: що відомо про кулькові бомби росіян

  Ворог дистанційно мінує українську землю кульковими осколковими бомбами ШОАБ-0,5. Такі авіабомби застосовуються російською авіацією, —...

  18 червня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити

  18 червня в Україні День дільничного офіцера поліції. Віряни вшановують пам’ять мученика Леонтія. Іменини святкують...

  Якої погоди очікувати у Кам’янському 16 червня

  Кам’янчани, вам знадобляться парасольки. У Кам’янському протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Уночі очікується...

  У Кам’янському розпочато прийом документів на міську премію в галузі культури

  Управління культури міської ради оголошує прийом документів від претендентів на присудження у 2024 році міської...