+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.616

П’ятниця, 2 Червня 2023 01:06:25
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.616

новини на пульсі:

Перший крок на шляху до НАТО: дев’ять країн ЄС підтримали вступ України до Альянсу

02 Жовтня, 2022

Глави дев’яти держав Європи, які є членами НАТО, зробили спільну заяву щодо війни в Україні та, зокрема, висловили свою реакцію на спробу рф анексувати українські території. Також у заяві, розміщеній на сайті президента Польщі, сказано, що ці країни підтримують прагнення України вступити до НАТО.

У спільній заяві, яку зробили лідери країн Центральної та Східної Європи, йдеться, що вони особисто бачили наслідки російської агресії в Україні. Тому вони не можуть мовчати, коли росія своєю незаконною анексією територій України порушує статути міжнародного права.

Лідери дев’яти країн Європи висловили підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та заявили, що ніколи не визнають легітимність російської анексії чотирьох областей України та будь-яких інших її територій.

Президенти Польщі, Анджей Дуда, Чехії, Мілош Земан, Чорногорії, Міло Джуканович, Румунії, Клаус Йоханніс, Словаччини, Зузана Чапутова, Литви, Гітанас Науседа, Естонії Алар Каріс, Північної Македонії, Стево Пендаровський та Латвії – Егілс Левітс, заявили, що підтримують рішення саміту НАТО 2008 року, відносно того, що Україна має стати членом Альянсу.

Президенти країн Європи також заявили про повну підтримку України у її боротьбі з Росією та вимагають від рф негайно залишити всі захоплені території нашої країни. Водночас лідери вищезгаданих країн закликали Захід суттєво збільшити військову допомогу Києву.

Всі ті, хто скоює військові злочини, повинні бути притягнуті до відповідальності і постати перед судом“, – сказано в заяві.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин