Пісня єднає: Традиції в серці міста

01 Лютого, 2024

Традиції відіграють невід’ємну роль у збереженні культури та об’єднанні громади. Вчора, у Центральній бібліотеці нашого міста, відбувся унікальний захід під назвою “Пісня єднає”. Цей концерт вже другий рік поспіль дарує незабутні емоції містянам та гостям.

Засновниками цього заходу став фольклорний гурт “Калина”, що базується у Центральній міській бібліотеці. Їхня мета – об’єднати таланти різних гуртів та людей міста, надихаючи їх спільно вчитися одне у одного, творити та виконувати пісні.

Участь у заході взяли два фольклорних гурти – “Мальви” та “Українська мрія”. В їхніх виступах було відчуття справжнього мистецтва, важко визначити, хто вразив глядачів більше.

Особливо інтригуючи було бачити студентів індустріального коледжу, які взяли участь у фольклорній практиці. Така співпраця між різними поколіннями та групами – найкращий шлях до збереження національних традицій.

Захід завершився спільною піснею, яка стала своєрідним гімном події. Цей концерт – не лише виступ, але і можливість поділитися традиціями та національним духом з іншими. Завдяки таким ініціативам, наше місто процвітає культурно та об’єднується ще сильніше.

Такі події не тільки надають можливість артистам виявити свій талант, але і активізують культурне життя міста, роблячи його більш багатогранним та привабливим для мешканців та гостей. “Пісня єднає” – це не лише концерт, це спроба зберегти та передати споконвічні традиції новому поколінню, даруючи радість і єдність через музику.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Кам’янські волейболістки зіграють у другому турі чемпіонату України

У Кам’янському стартує другий тур чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» сезону 2023/2024 серед дівчат...

У Кам’янському пройшов семінар-практикум школи кулінарної майстерності

На семінарі обговорювали питання особливостей технології приготування страв для дітей в організованих колективах з урахуванням...

“Батьківщина” наполягає на справедливому і ненасильницькому Законі про мобілізацію

Фракція “Батьківщина” у Верховній Раді України розробила та переконуватиме парламент ухвалити цілий пакет з понад...

Вночі під обстрілом знов опинився Нікополь

Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині станом на ранок 15 грудня повідомили в Дніпропетровській обласній раді....

Гості будуть задоволені: смачне печиво за копійки

Бюджетне шоколадне печиво точно підкорить вас своїм смаком. А ваша родина проситиме готувати його знову...