![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-08_12-58-02-4.jpg)
Поліцейські Кам’янського завітали у гості до вихованців пришкільного табору
З початком літніх шкільних канікул правоохоронці Кам’янського активізували свою роботу з дітьми з метою нагадування їм основних правил безпеки під час літнього відпочинку, а особливо: правил безпечної поведінки на воді, у лісопаркових зонах, дотримання правил дорожнього руху та правил поведінки в побуті й на вулиці.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-08_12-58-02-3.jpg)
А щоб дітям було простіше запам’ятати всі ці правила, правоохоронці доводять подібну корисну інформацію у неформальній обстановці, здебільшого в ігровій формі.
Нещодавно один з подібних заходів з веселими розважальними та спортивними конкурсами ювенальні поліцейські провели для дітей, які відпочивають у пришкільному таборі ліцею №13.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-08_12-58-02.jpg)
Діти швидко потоваришували з поліцейськими і активно брали участь в різноманітних конкурсах, естафетах та інших спортивних змаганнях. Школярі, як хлопці, так і дівчата, вправно доводили свою спритність у кожному наступному випробовуванню. На майданчику панував веселий дух дружньої атмосфери та підтримки і всі учасники змагань отримали масу позитивних емоцій. А головне, що під час цього заходу всі присутні твердо запам’ятали правила безпечного поводження під час літніх канікул.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-08_12-58-02-2.jpg)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/invalid_22-768x402.jpg)
Кам’янські роботодавці можуть отримати компенсацію за працевлаштування людей з інвалідністю
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1296741495-612x612-1.jpg)
Збережіть свої троянди надовго: трендові поради по догляду
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/images_cms-image-000120124-768x402.jpg)
Чому на городі псуються огірки та як це виправити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/o_1i3cssv22okim119c1c9stoc5q-768x576.jpeg)
Штраф за рожевий колір: у Дніпрі оштрафували власника кав’ярні
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/pershyj-dzvonyk-768x512.jpg)