Польща відмовилася від російського газу – “твердо та чітко”…?

23 Травня, 2022 |

Польща вирішила розірвати угоду на постачання російського газу достроково.

“Польща денонсує міжурядову газову угоду 1993 року щодо Ямалу. Агресія Росії проти України підтвердила вірність рішучості польського уряду стати повністю незалежним від російського газу. Ми завжди знали, що «Газпром» не є надійним партнером”, – зазначила міністр клімату та довкілля Польщі Анна Москва в Twitter.

 

Трубопровід “Ямал-Європа” проходить із Росії через Білорусь до Польщі та Німеччини. Через нього проходить лише мала частина потоків газу. Цікаво те, що з початку війни він і без цього майже не використовується.

Тобто можна з повною впевненістю сказати, що платити за енергоресурс у рублях на вимогу Росії поляки не будуть, як про це уже повідомив Андрій Єрмак у своєму офіційному Telegram-каналі:

 

А можна сказати, що платити за російський газ поляки все ж таки будуть, але в євро та через посередника – Німеччину, наприклад. Німеччина не розривала газових контрактів, а дружня країна-сусід, на жаль, нових не укладала.

“Дурна партія, дурні виборці. Тепер будемо купувати російський газ через посередників, але дорожче. Браво!” – коментар з треду пані Москви.

 

Можна сказати, що офіційні джерела інформації будуть використовувати будь-яку можливість для маніпуляції фактами. Але не треба, адже “патріотична” недомовленість – це навіть вже й непогано. Менше знаєш – більше спиш. Більше платиш за газ. Ні, від залежності від російського газу треба позбавлятися, але популісти, як і завжди, зроблять цей процес повним солодкої напівправди.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Культурна афіша Кам’янського з 17 по 24 липня

Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 17 по 24 липня 2024 року Музей...

Українську бойову систему вперше сертифіковано за стандартами НАТО

Бойова система DELTA успішно пройшла перевірку інформаційної безпеки, підтвердивши відповідність її комплексної системи захисту інформації...

Якої погоди очікувати у Кам’янському 19 липня

19 липня температура стане трохи нижчою. У Кам’янському ранкові хмари швидко зникнуть, та починаючи з...

Класика плюс поп: пиріг із чорною смородиною та меренгою в домашніх умовах

Меренгові рулети, торти та тістечка заполонили сторінки популярних кондитерів у соціальних мережах. Але хочеться приготувати...

Окупація, контузія та довгий шлях порятунку: на чужині помер ведмідь Ямпіль

На жаль, у своєму новому домі в Шотландії помер азійський чорний ведмідь Ямпіль, який був...