• UA
 • RU
 • Прокатники Каметсталі освоїли виробництво нового профілю СВП-33 для шахтарів України

  20 Травня, 2024

  На трубозаготівельному стані прокатного цеху Каметсталі розширили лінійку сортового фасонного профілю СВП. У квітні прокатана перша партія СВП-33 для колег-шахтарів з Покровська.

  Нагадаємо, торік вперше в Україні в умовах трубозаготівельного стана на комбінаті освоїли виробництво сортового фасонного профілю СВП-27, призначеного для кріплення гірничих виробок у шахтах. Раніше профілі СВП виробляли на сортопрокатному стані Азовсталі.

  Прокатники Каметсталі зробили черговий крок у розширенні сортаменту і додали до лінійки новий профіль СВП-33.

  Над освоєнням цієї затребуваної українськими гірничими підприємствами продукції працювала високопрофесійна команда на чолі із головним прокатником Олександром Олійником. Заступник начальника прокатного цеху Артем Лаптєв, начальник трубозаготівельної дільниці Олег Кашевський, начальник вальцетокарної дільниці Віталій Ровков, старший майстер Владислав Чуйко, майстер стана Геннадій Удовік, інженерний та робітничий колектив ефективно реалізували вже наявний досвід з освоєння профілю СВП.

  Зокрема, разом з колегами з калібрувального бюро на чолі із головним калібрувальником Сергієм Мельником під час виготовлення калібрів на прокатних валках зуміли уникнути недоліків і зауважень, які виникали при освоєнні СВП-27.

  Також під час розробки привалкової арматури на кліті-900 внесли конструктивні зміни, які додають стабільності процесу прокатки профілю високої якості. За цими розробками привалкова арматура була виготовлена на Запорізькому ливарно-механічному заводі для колег-прокатників з Каметсталі.

  Артем Лаптєв, заступник начальника прокатного цеху на трубозаготівельній дільниці:

  – Освоєння профілю СВП-33 – один з успішних підсумків квітня для прокатного цеху. За завданням компанії ми відновлюємо частково втрачений через воєнні дії сортамент, який користується підвищеним попитом у вітчизняних споживачів, і водночас розширюємо лінійку маржинальної продукції Каметсталі, підвищуємо ефективність роботи підприємства. Перші 500 тонн нової шахтної стійки вже готові до відвантаження нашим колегам-шахтарям з Покровська, які, попри наближення бойових дій, продовжують разом із нами працювати для економіки України.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  Як прати шкарпетки в мікрохвильовці: швидкі способи для відбілювання

  Літо – це час білих шкарпеток. Але такі шкарпетки мають один великий мінус – вони...

  Новий проєкт для ветеранів та членів їх сімей розпочинається в Камʼянському

  У Камʼянському розпочинається проєкт «Ветеранський простір – територія життєстійкості: створення умов для психологічної та юридичної...

  Кам’янський міський голова повідомив про ситуацію в місті та області

  Про ситуацію в місті та області станом на ранок 20 червня інформував Кам’янський міський голова...

  Незвичайне поєднання халумі та овочей: швидкий рецепт салату від шеф-кухаря Клопотенко

  Сир Халумі тільки нещодавно почав відкриватись як щось екзотичне серед звичних нам товарів супермаркетів. На...

  У Кам’янському презентували електронну книгу пам’яті

  В осередку громадської організації «Родини загиблих Героїв м. Кам’янське» відбулася презентація електронної книги пам’яті, яка...