![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/maxresdefault-6-scaled.jpg)
Привітання Голови СБУ Василя Малюка з нагоди Дня Незалежності України
Дорогі українці! Шановні колеги!
Сьогодні ми відзначаємо 32-гу річницю Незалежності України. І сьогодні — рівно півтора року, як ми стримуємо чергову хвилю російської навали на нашу землю.
Під час повномасштабної війни Незалежність набула нових сенсів. Вона стала не лише уособленням нашого права на життя і свободу, а й символом героїзму та подвигу.
Кожен українець розуміє, що тільки Перемога збереже Незалежність. Тому найкращі сини й доньки країни зі зброєю в руках відстоюють наше віковічне право бути вільними та нескореними.
Служба безпеки України з перших днів повномасштабної агресії знаходиться на передовій боротьби з російськими окупантами. Наші спецпризначенці нищать ворога у найгарячіших точках війни. Співробітники Служби знешкоджують зрадників, шпигунів і диверсантів. СБУ проводить унікальні спецоперації та наближає день, коли прозвучать заповітні для всіх українців слова: «Ворога знищено, Україна перемогла».
Не забуваймо, що цей шлях окроплений кров’ю Героїв, котрі віддали своє життя за Батьківщину. Серед них — і наші побратими, яких ми завжди пам’ятатимемо. Їхній подвиг дає наснагу битися й нищити ворога далі.
Ми вистоїмо, бо захищаємо рідну землю. І це розуміє весь цивілізований світ! Ми виженемо пітьму, яка прийшла зі сходу, бо за нами — тисячолітня історія боротьби наших предків, славних лицарів козацької доби. Ми переможемо, адже на нашому боці правда!
Незалежність була, є і буде! Тому що це складова того генетичного коду, який єднає українців у незламну націю.
Захищаємо Україну разом!
Слава Україні!
Голова Служби безпеки України
генерал-майор
Василь Малюк
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram,Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-24_07-34-04-768x432.jpg)
Ніч у Кам’янському пройшла без надзвичайних подій
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/346820733820328-768x512.png)
ТОП – 3 рецепти домашнього лимонаду: рятуємось від літньої спеки
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-e1721829517822-768x430.png)
Допомога дітям-переселенцям з аутизмом: їх підтримка та інтеграція в суспільство
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/igra-fanty-dlja-vzrosloj-kompanii-list-veselyh-i-smeshnyh-zadanij-dlja-fantov-01-e1721810174918-768x609.webp)
Слова, розум, міміка: добірка ігор для веселої компанії
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_15-00-49-768x512.jpg)