Рука з синьо-жовтими браслетами: тіло належить захиснику України з Дніпропетровщини

20 Вересня, 2022

Після деокупації міста Ізюм у Харківській області правоохоронці виявили масові поховання мирних мешканців та українських військових. Більше 400 могил знайшли прямо посеред лісу.

Журналіст Юрій Ларін, був присутнім при ексгумації закатованих росіянами тіл з поховання під Ізюмом, зробив шокуюче фото, яке стало відомим на весь світ.

Це фото руки з патріотичними браслетами – ще один символ незламності українського народу.

Як стало відомо пізніше, фрагмент тіла належить захиснику України з Нікополя. Про це повідомляє Обласний інформаційний штаб Дніпропетровщини.

“Мешканка Нікополя Оксана Сова упізнала свого чоловіка за татуюванням на тілі. ЇЇ коханий – 36-річний боєць нашої славетної 93-ї бригади «Холодний Яр» Сергій Сова. У Героя залишилося двоє дітей. Вічна слава Герою!” – зазначили у штабі.

 

 

Фото понівеченої людської руки із синьо-жовтими браслетами викликало великий резонанс, у мережі почав ширитися флешмоб #IzyumMassacre – Ізюмська різанина, який започаткувала Iryna Voichuk у Twitter.

Дівчина зробила фото своєї руки з патріотичним браслетом та підписала: “Це може бути будь-хто з нас. Просто тому, що ми українці”.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram