![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/428612417_718994883753973_200906697075712830_n.jpg)
СБУ продовжує викривати на Дніпропетровщині любителів «руського міра»
22 Лютого, 2024
| Ілона Мартем'янова
СБУ продовжує викривати на Дніпропетровщині любителів «руського міра» на антиукраїнській агітації у соцмережах.
Співробітники спецслужби заблокували пропагандистську діяльність трьох проросійських агітаторів у регіоні.
Так, у Кривому Розі викрито працівника місцевого металургійного підприємства, який займався антиукраїнською агітацією в інтернеті. Чоловік захоплювався відеоіграми, і постійно спілкувався з росіянами в ігрових чатах на політичні теми.
Через особистий акаунт в інтернеті фігурант поширював антиукраїнські меседжі із підтримкою так званої «спецоперації» рашистів, а також дискредитував Збройні сили України і керівництво держави.
Також, колишній працівник гірничодобувної галузі з Павлограду дотримувався активної проросійської позиції. У своїх публікаціях в соцмережах він захоплювався путінським режимом і не визнавав військову агресію рф проти України.
Крім того, ворожим агітатором виявився ще один мешканець Павлоградського району. Чоловік виправдовував збройну агресію та симпатизував діям політичного керівництва рф.
Любитель «руського міра» в інтернеті просував деструктивний контент з підтримкою окупації ворогом українських територій і глорифікацією дій ворожої армії.
Співробітники СБУ викрили російських прибічників і припинили ворожу агітацію.
У ході проведення слідчих дій правоохоронці вилучили мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності.
Наразі, в рамках розпочатих кримінальних проваджень всім фігурантам повідомлено про підозру за ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.
Викриття та блокування протиправної діяльності здійснювали співробітники Управління СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/428610058_718994880420640_6385363497079083107_n.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/428610980_718995027087292_7980296766273718061_n.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/428609360_718994963753965_8664140584016573500_n.jpg)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/428613319_718994900420638_8318024340673038392_n.jpg)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-3-768x389.jpg)
Заробітня плата 18 тисяч гривень: центр зайнятості представляє актуальні вакансії
Центр зайнятості Кам’янського пропонує шукачам роботи звернути увагу на актуальні вакансії від підприємств міста. Продавець-консультант...
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/images_cms-image-000120124-768x402.jpg)
Чому на городі псуються огірки та як це виправити
Пік літа настав, час починати збирати плоди своєї праці – врожай овочів та фруктів. Та...
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/igra-fanty-dlja-vzrosloj-kompanii-list-veselyh-i-smeshnyh-zadanij-dlja-fantov-01-e1721810174918-768x609.webp)
Слова, розум, міміка: добірка ігор для веселої компанії
Зараз багато з нас – гаджетозалежні і буває нереально важко відірватися від екрану смартфону. Та...
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/nizh_dlya_samooborony-768x432.jpg)
Сварка, що переросла у вбивство: у Кам’янському затримали злочинця
Злочин стався 19 липня біля кафе на Лівому березі міста близько 22:30. За версією поліції,...
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-44-768x580.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 26 липня
У Кам’янському 26 липня буде хмарно. З ранку й до самого вечора буде зберігатися похмура...