![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/ad2a4e01d3cf3d77167b14a511d11a84.webp)
Шах і мат: у Каневі представник ТЦК прийшов на сесію міськради і вручив депутатам повістки
У Каневі нового керівника територіального центру комплектування запросили для знайомства з депутатським корпусом, а він вручив депутатам повістки.
Про це повідомив міський голова Канева Ігор Ренькас.
Як зазначає мер Канева, у ТЦК запросили списки працівників виконавчих органів та депутатів міської ради, які й були надані. Новий начальник місцевого ТЦК мав намір, щоб міська рада роздала повістки депутатам, однак Ренькас зазначив, що вони не мають таких повноважень.
Секретар міської ради у телефонному режимі повідомила депутатів про необхідність з’явитися і отримати повістки, проте на цей заклик відгукнувся лише один депутат.
“На сесію прийшов новий воєнком. Я запросив його, щоб він познайомився і представився. Він прийшов на сесію. Вона в нас була неспокійна. Я його представив. Його працівники роздали повістки”, – розповів міський голова.
Скільком депутатам були вручені повістки і за яким принципом їх обирали, Ренькас не повідомляє. Загалом в Канівській міській раді 26 депутатів. За словами міського голови, жоден з них на сьогодні службу в Збройний силах не проходить.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/7e13b35c94119ea49355004ec8968a92-768x480.jpeg)
Поливайте обережно, навіть у спеку: як не «спалити» свої рослини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/invalid_22-768x402.jpg)
Кам’янські роботодавці можуть отримати компенсацію за працевлаштування людей з інвалідністю
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/moavr5-c4x3x50px50p-c4x3x50px50p-f97947b10a54ee553380a17ad7ca7d45-768x576.jpg)
Подорожуємо залізницею з тваринами: що потрібно знати
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-1-768x426.png)
В Музеї історії міста Кам’янське відбулася публічна розмова «Як мене (не) колонізували»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/609c261bb1e86-768x512.jpg)