• UA
  • RU
  • Шахраї ошукують родичів військовополонених, вимагаючи гроші за посилки

    Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець повідомив у своєму Telegram-каналі про активізацію шахраїв, які намагаються ошукати членів родин військовополонених та зниклих безвісти оборонців України.

     

    За новою схемою зловмисники телефонують і представляються співробітниками міжнародних гуманітарних місій або благодійних організацій. Вони запевняють, що готові відправити військовополоненим посилки від їх родичів та вимагають оплату.

     

    "Жодної платні у здійсненні передачі листів чи посилок не може бути! Адже така гуманітарна ініціатива реалізується через МКЧХ, державні інституції та офіційні волонтерські організації. Вся підтримка від держави для родин Захисників і Захисниць — абсолютно безкоштовна!" — наголосив Дмитро Лубінець.

     

    Якщо ви зіткнулися з такими шахраями, звертайтеся за наступними телефонами:

    • Об’єднаний центр з пошуку та звільнення полонених при СБУ — 0-800-50-14-82;
    • Координаційний штаб — 0-800-300-529;
    • Кіберполіція — 0-800-50-51-70.

    Та в жодному разі не відправляйте невідомим особам свої кошти, незалежно від переконливості їхніх аргументів.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити