На сайті Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України з’явилася детальна інструкція того, як підтримувати зв’язок з близькими та рідними, які встали на захист батьківщини в цей скрутний для всіх нас час.
Насамперед слід володіти інформацією про те, куди саме (в яку частину чи підрозділ) потрапила ваша близька людина. Дізнайтесь також прізвище командира підрозділу та його контактні дані. Слід зберегти декілька телефонних номерів товаришів по службі людини, яка відправляється на фронт.
Задля того, щоб залишатися на зв’язку та знати де знаходиться ваш рідний, обоє встановіть додаток Signal (додаток для обміну миттєвими повідомленнями та інтернет-телефонії, в якому акцент робиться на безпеці та конфіденційності користувачів). За першої ж нагоди військовий має відписуватись вам де перебуває (назва населеного пункту безпосереднього або найближчого місцеперебування).
Що має бути при військовому під час виконання обов’язків для його ідентифікації про всяк випадок:
- Жетон з вибитим на ньому прізвищем бійця;
- Дозволяється підписувати одяг з даними на внутрішній стороні;
- Військовому рекомендується вивчити напам’ять номер телефону когось із рідних, щоб навіть при відсутності свого телефону, він зміг зателефонувати до вас.
Якщо зв’язку немає тривалий час – не панікуйте! Все може бути не так страшно, як це малює ваша уява. Бережіть себе та своїх близьких. Все буде добре.