![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_4617.png)
Що приготувати на обід: МХП запустила кулінарний чат-бот на базі штучного інтелекту
Компанія МХП, яка є провідним виробником м’ясних продуктів в Україні, запустила кулінарного чат-бот під назвою «Kulinator». Він працює на базі штучного інтелекту та створений з метою допомогти користувачам у будь-яких кулінарних запитах.
«Ми впроваджуємо інноваційні технології, бо прагнемо робити кулінарне життя українців простішим і різноманітнішим. Kulinator – це вияв нашої турботи про споживача, бот, котрий зробить приготування їжі легшим і приємнішим. А ще важливо те, що цей помічник-посіпака запропонує вам рецепти саме з тих продуктів, які є у вас тут і зараз», – зазначив Олег Шмуляєв, заступник голови правління МХП з маркетингу.
Чим він може бути корисним кам’янчанам?
Kulinator може рекомендувати цікаві та незвичні рецепти для тих, хто хоче розширити свої кулінарні здібності. Навіть для початківців, які шукають прості рішення, чат-бот виявиться незамінним помічником, що пропонує легкі рецепти, наприклад, як приготувати український борщ.
Поява Kulinator в Україні визначає новий етап в галузі кулінарії, де технології стають невід’ємною частиною нашого щоденного життя.
Варто зазначити, що на початковому етапі роботи сервіс може допускати орфографічні помилки або надавати кумедні пропозиції. Проте, це продукт постійного навчання. Під час взаємодії з користувачами він збирає дані та вдосконалюється, адаптуючись до індивідуальних вподобань та потреб.
Як почати користуватися порадами чат-бота «Kulinator»?
- перейти за посиланням;
- авторизуватися, надавши свій номер телефону;
- написати боту свій запит.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/chto-budet-s-zheludkom-esli-pit-kofe-natoschak_16979978661713423419-768x432.jpg)
24 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kak_naiti_povara-768x512.jpg)
25 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zagynuv-1-1-4-1-1.jpg)
Захищаючи Україну, загинув кам’янчанин Олег Нельга
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-23_14-20-14-768x575.jpg)
Смертельна аварія сталася поблизу Карнаухівки
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-2-768x433.png)