Скільки коштує у Кам`янському «перевзути» автомобіль на зимові шини?

20 Листопада, 2023

Зима як завжди прийшла несподівано. І далеко не всі водії вчасно підготували своїх «залізних коней» до засніжених трас. Наслідки ми побачили на щойно припорошених першим снігом кам`янських дорогах.

Наші журналісти провели невеликий моніторинг цін, відвідавши декілька місцевих центрів шиномонтажу. Треба сказати, що водіям, які запізнилися із цією процедурою, тепер доводиться стояти у чергах.

А ось вартість перевзування автомобіля, як з’ясувалося, залежить від багатьох факторів. Зокрема від:

  • розміру шин (чим більше, тим дорожче),
  • типу дисків (сталеві або легкосплавні),
  • кількості важків, необхідних для балансування
  • рівня СТО.

 


Моніторинг цін показує, що вартість перевзування суттєво різниця і стартує від 400 грн за бюджетний 13-дюймовий комплект та може сягнути 1000 грн за шини 19 дюймів.

Мається на увазі повний цикл перевзування: зняти колеса – зняти з дисків літні шини – одягнути на них зимові – збалансувати – поставити колеса на автомобіль.

Але це – без рихтування та прокатки дисків, потреба в яких нерідко виявляється саме під час розбортування покришок.

Хочемо акцентувати увагу водіїв на необхідності контролю процесу встановлення колеса на авто, адже зачасту працівники шиномонтажу квапляться, щоб обслуговувати побільше авто і недокручують болти.

Ті, хто має другий комплект колес, можуть поміняти їх на авто самостійно. У такому випадку їм буде необхідно лише провести балансування, за яке доведеться викласти в середньому від 250 грн.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram