![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_16-30-26.jpg)
Сьогодні у Кам’янському на набережній Лівого берега відбувся легкоатлетичний пробіг, присвячений Збройним Силам України
Спортивний захід зібрав близько 500 учасників віком від 6 до 65 років – професійних спортсменів та любителів бігу й здорового способу життя. Загальна дистанція пробігу склала 2 кілометри.
Серед учасників був один з найстарших та найдосвідченіших спортсменів, багаторазовий призер чемпіонатів світу, Європи та України з легкоатлетичного кросу серед дорослих чоловіків 65-річний Василь Карпович.
За результатами було визначено 22 переможців та призерів пробігу. Усі атлети отримали медалі, кубки, грамоти, а також спортивні подарунки, які допоможуть підтримувати себе в формі та займатися спортом на свіжому повітрі.
Дякуємо всім, хто долучився до пробігу. Вдячні ЗСУ за можливість проводити традиційні для Кам’янського спортивні заходи. Підтримуємо Сили оборони та віримо в Перемогу!
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/veterans-scaled-1-768x512.webp)
Як ветеранам адаптуватись до цивільного життя: спектр послуг
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/20240718141150-6877-768x576.jpg)
Колишня резиденція януковича “Межигір’я” знову вікрилася і змінила статус
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452413511_891595293007302_2918750404800744723_n-768x576.jpg)
У центральній бібліотеці Кам’янського відкриють хаб цифрової освіти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/slyvy-zag-768x512.webp)
Чим корисні сливи та як правильно їх їсти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_10-24-02-768x512.jpg)