![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/149943-1_large.jpg)
Стало відомо, скільки українців користуються застосунком «Дія»
Цьогоріч команда Міністерства цифрової трансформації України продовжила запускати найзатребуваніші послуги в «Дії», розвивати військові технології та цифровізувати різні сфери життя українців.
Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр з питань інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, підбиваючи підсумки 2023 року.
Зокрема, застосунок «Дія» перетворився на головний інструмент комунікації між українцями та державою. За рік до застосунку приєднався 1 мільйон користувачів. Загалом «Дією» користуються майже 20 мільйонів українців.
У відомстві зазначають, що Мінцифри швидко реагувало на виклики воєнного часу тазапит суспільства і щомісяця запускало відразу кілька найнеобхідніших послуг. На порталі та в застосунку доступні понад 130 послуг, більш ніж 30 з яких запустили у 2023 році. Серед них – будівельні послуги, заява про шлюб онлайн, перереєстрація авто, сервіси для моряків та інші.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/htmlconvd-tza_0q7x1-768x432.jpg)
Тиха смерть: в Україні від початку купального сезону втопилося 432 людини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/7e13b35c94119ea49355004ec8968a92-768x480.jpeg)
Поливайте обережно, навіть у спеку: як не «спалити» свої рослини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5253758186249379411_y-768x570.jpg)
Кам’янчанин став срібним призером Чемпіонату світу з веслування
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kiber-zag.jpg)
Українці здобули перемогу в першому в історії кібер-чемпіонаті
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452935602_18007571138540855_5819666780408967306_n-768x492.jpg)