![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/nr-4.jpg)
Свято наближається: як маленькі кам’янчани створюють новорічні дива (фоторепортаж)
До новорічних свят навчальні заклади роблять святковий настрій дітям та батькам, прикрашаючи приміщення.
Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них найголовнішого – Перемоги. Цього року новорічно-різдвяні свята зовсім інші: без головних ялинок, гучних святкувань та веселощів, адже в нашій країні триває війна. Однак, попри це, діти все ж таки хочуть і повинні відчувати дух свята.
Відтак новорічні та різдвяні виставки вже проходять у багатьох школах міста – це своєрідний символ новорічного, переможного настрою. Наші кореспонденти побували у декількох навчальних закладах міста та на власні очі побачили новорічну атмосферу.
Юні кам’янчани своїми руками створюють святкову атмосферу: ялинки, сніговики, малюнки, листівки, яскраві новорічні іграшки та персонажі – всі ці поробки прикрашають холи навчальних закладів, а також створюють новорічну атмосферу у класах, де вчаться діти.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/maxresdefault-2-768x432.jpg)
До ідеального шашлику: рецепт хрусткої маринованої цибулі
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/3b0p8kiwabs5zzh-768x512.png)
Наука у розробці футбольного м’яча
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-22_15-10-31-3-768x576.jpg)
Не дуже безпечний перекис водню: у Кривому Розі вибухнула посилка із протікаючою рідиною
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/igra-fanty-dlja-vzrosloj-kompanii-list-veselyh-i-smeshnyh-zadanij-dlja-fantov-01-e1721810174918-768x609.webp)
Слова, розум, міміка: добірка ігор для веселої компанії
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-1-768x426.png)