ТЦК більше не виписуватиме повістки: що змінилось

11 Липня, 2024 |

Постанова, ухвалена урядом, значно зменшить паперове навантаження на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) та централізує процес друку повісток.

Відтепер ТЦК зможе здійснювати призов, використовуючи єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів, що значно спростить та пришвидшить процедуру. Міністерство оборони та Генеральний штаб ініціювали зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Раніше повістки оформлювалися вручну операторами ТЦК, що забирало багато часу та ресурсів. Тепер цей процес централізовано.

“Повістки можна буде формувати та роздруковувати за допомогою реєстру Оберіг. Крім того, оператори ТЦК зможуть підписувати повістки за допомогою електронного підпису”, – зазначають у Міноборони.

Ці нововведення зменшать адміністративне навантаження на військкомати, оптимізують процес військового обліку та підвищать його ефективність.

Варто зазначити, що спосіб оповіщення військовозобовʼязаних не змінився – повістки й надалі будуть вручатися особисто або надсилатися засобами пошти.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Що смачненького приготувати з літніх овочів

Літні овочі – це справжній скарб для кулінарів. Вони не тільки смачні, але й багаті...

В середині вересня відкриється Центр соціальної підтримки Захисників і Захисниць та їх родин, який буде створено на базі лівобережного відділення Терцентру

Сьогодні міський голова Андрій Білоусов проконтролював процес виконання ремонтних робіт. В безбар’єрному приміщенні облаштують велику...

Окупанти повбивали червонокнижних видів у Асканії-Новій

Російські окупанти продовжують вивозити представників фауни із заповідника Асканія-Нова. З цієї весни відбулося кілька нерівномірних...

У музеї Кам’янського відкриється виставка «Мовний код нації»

У Музеї історії міста Кам’янське готується до відкриття виставка «Мовний код нації», експонати якої присвячені...

В рамках міської програми «Допомога фронту» надаємо системну підтримку військовим

Сьогодні разом з головою райради Максимом Чехутою передали бійцям військової частини 4896 понад 300 метрів...