![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/dfec27176d32148b708bbd2e3bb2ec6334cbed62.jpg)
Телефони яких брендів мають найбільший «попит» серед українських крадіїв
Понад 6 тисяч телефонів були вкрадені або загублені у 2024 році в Україні. Які бренди телефонів користуються найбільшою популярність серед злодіїв, повідомляє у своєму дослідженні Opendatabot.
За даними Міністерства внутрішніх справ, за 4 місяці 2024 року українці втратили вже більш ніж 6,6 тисяч телефонів. До порівняння, понад 29 тисяч телефонів було викрадено та втрачено в Україні торік.
Кількість викрадень та втрат смартфонів меншає рік до року: це у 2,5 рази менше, ніж за відповідний період у 2021, та у 1,3 рази менше, ніж торік.
Загалом за 2023 рік було зафіксовано 29 015 викрадених та втрачених телефонів. Це майже вдвічі – на 46% – менше, ніж до початку повномасштабної війни.
Найбільша кількість викрадених або втрачених мобільних телефонів цьогоріч зафіксована у Києві – 790 випадків (11,9% від загальної кількості). На другому місці Дніпропетровщина з 582 випадками (8,8%), а Запорізька область посідає третє місце з 566 випадками (8,6%).
До порівняння, у 2023 році за кількістю викрадених або втрачених телефонів лідирувала Донеччина.
Топ найбільшим запитаних серед злодіїв телефонів незмінний протягом останніх трьох років: це XIAOMI, SAMSUNG та IPHONE. Так, цьогоріч вже було викрадено або втрачено більше 2,2 тисяч XIAOMI (33.8% від загальної кількості), понад 1,4 тисячі телефонів SAMSUNG (21.6%) та трохи менше тисячі IPHONE (14.2%).
За даними мережі магазинів побутової техніки та електроніки «Comfy» виявилось, що найпопулярнішими марками телефонів три роки поспіль серед покупців є ті самі марки, але в іншому порядку по запитаності: IPHONE, SAMSUNG та XIAOMI/REDMI.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/thumbs_b_c_bd866f429f24f2ce297b07862edbc73b-768x432.jpg)
Курага по-домашньому: готуємо без допомоги електроприладів
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zagynuv-1-1-4-1-1.jpg)
Захищаючи Україну, загинув кам’янчанин Олег Нельга
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5258183368363859004_y-768x576.jpg)
Спільно з Павлом Некритим, головою ГО «Патріот-2015», побували на Харківському напрямку у наших хлопців з Камʼянського, які служать в 113-й бригаді ТРО, – міський голова
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-3-768x389.jpg)
Заробітня плата 18 тисяч гривень: центр зайнятості представляє актуальні вакансії
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/o_1i3cssv22okim119c1c9stoc5q-768x576.jpeg)