![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/prokur-zastavka-scaled.jpg)
Троє кам’янчан ошукали 60 людей на майже один мільйон гривень
На Дніпропетровщині судитимуть трьох учасників організованої групи, які продавали неіснуючі товари по всій країні.
Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи за фактом шахрайства (ч. 3, 4 ст. 190 КК України).
Розслідуванням встановлено, що усі учасники злочинної групи – жителі Кам’янського. Вони розміщували на відомих торговельних Інтернет-майданчиках оголошення про продаж комп’ютерної, побутової техніки та генераторів за найбільш привабливою ціною. Для протиправної діяльності вони орендували офісне приміщення. Потенційні покупці здійснювали передплату за товар на банківські картки шахраїв, однак не отримували його. У такий спосіб обвинувачені ошукали понад 60 людей з різних областей України. Сума збитків становить майже один мільйон гривень.
Правоохоронці провели понад 10 обшуків за місцями проживання учасників групи вилучено банківські карти, телефони, сім-картки, грошові кошти, чорнові записи.
Чоловіків було викрито у березні 2023 року. Наразі вони перебувають під вартою. За клопотанням прокурора судом накладено арешт на їх нерухоме майно.
Досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого управління ГУНП області, оперативний супровід – співробітники Управління протидії кіберзлочинам у Дніпропетровській області Департаменту кіберполіції НПУ.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-22_15-04-08-768x512.jpg)
Продовжується встановлення генераторів на котельні, які взимку опалюють лікарні, школи та дитячі садочки
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/shutterstock_1099505297_2-768x510.jpg)
Як зробити популярну каву Бамбл самостійно в домашніх умовах
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/56c6c4ccb482f12edceea49dc7fee183-768x430.jpeg)
Випускники шкіл Кам’янського, які отримали 200 балів на НМТ
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/b4d35e1bbedeb9e71e5bf7db382b4ae2-768x432.jpg)
22 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-44-768x580.jpg)