Триває прийом відеоробіт на конкурс «В об’єктиві Кам’янське»

05 Серпня, 2021

Триває прийом робіт на міський конкурс іміджевих відеороликів «В об’єктиві Кам’янське», затверджений розпорядженням міського голови Андрія Білоусова.

Такий конкурс проводиться у місті вже другий рік поспіль. Його учасником може стати мешканець або група мешканців міста. Переможці визначатимуться за сумарними результатами онлайн-голосування та оцінки журі, до складу якого входять діячі у сфері культури та мистецтва (художники, журналісти, режисери, фотомитці, дизайнери), представники органів міської влади та ЗМІ. Нагородження призерів відбудеться у вересні під час святкування Дня міста.

Надати роботу на конкурс можна до 29 серпня 2021 року. 

Заявки та питання щодо конкурсу приймаються на електронну адресу ukt@kam.gov.ua або за адресою: м. Кам’янське, просп. Свободи, 36, відділ культури департаменту з гуманітарних питань міської ради, каб. 5, 6.

Конкурс «В об’єктиві Кам’янське» має на меті формування привабливого образу Кам’янського засобами медійного мистецтва, виховання у мешканців патріотичних почуттів та поваги до рідного міста, популяризацію об’єктів історичної та культурної спадщини, пошук оригінальних ідей та виявлення творчих колективів, студій та окремих митців.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram