+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.6

Субота, 10 Грудня 2022 07:12:29
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.6

новини на пульсі:

Турнір з волейболу пам’яті Валерія Зезюліна відбувся в Кам’янському

21 Листопада, 2022

Цими вихідними на арені спортивного комбінату «Прометей» пройшов 12-й традиційний меморіал Валерія Зезюліна з волейболу. У турнірі взяли участь ветеранські та аматорські команди з Новомосковська, збірні Авдіївки та Мелітополя, «Донбас» та кам’янська команда «Дніпронет».

Ідея створення турніру належить синам майстра спорту з волейболу СРСР – Денису та Сергію Зезюліним. Вони створили цей уже традиційний турнір 12 років тому, ще за життя Валерія Тимофійовича Зезюліна, до його ювілею, адже спортсмен мав велику повагу в спортивних колах сходу України.

«11 років турнір проводився в місті Рубіжне Луганської області та мав статус відкритих обласних змагань, в яких брали участь команди з трьох областей. Так сталося, що ХІІ турнір прийняло місто Кам’янське. Віримо в нашу перемогу, в ЗСУ і в те, що 13-й турнір обов’язково відбудеться на Луганщині», – сказав у вітальному слові начальник управління молоді та спорту Кам’янської міської ради Едуард Коряк.

Переможцем став кам’янський «Дніпронет», показавши впевнену та злагоджену гру й обігравши збірну команду «Донбас». Третє місце здобула команда із Авдіївки, а команда «Адреналін» із Новомосковська посіла четверте місце. Але це гра, і всі тут переможці, – наголосив Едуард Коряк.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин