У Дніпрі 3-річна дівчинка випала з вікна 10 поверху: нові деталі трагедії

14 Червня, 2024 |

Нагадаємо, що 5 червня 3-річна дівчинка випала з вікна квартири на 10 поверсі будинку в районі Донецького шосе Амур-Нижньодніпровського району.

Першу допомогу малечі надали сусіди, адже батьків не вдалося додзвонитися. Тоді дитину ушпиталили з тяжкими травмами. Попередньо відомо, що з нею вдома знаходився батько.

Наразі з’явилися нові деталі цієї страшної трагедії. У це складно повірити, але дівчинка вижила після падіння з 10 поверху вже вдруге. Торік вона випала з балкона, кажуть у службі по справах дітей.

«Мати була на кухні. Вона готувала їсти, а дитина була разом зі своїми братами у вітальні і дитина випала з балкону», – розповіла начальниця відділу управління служби у справах дітей адміністрації АНД району міськради Євгенія Проскуріна.

Минулого року родині вже радили засклити балкон, але поради вони проігнорували. Цього року рекомендації служб у справах дітей – аналогічні.

Проте цього разу родину візьмуть на облік і перевірять чи виконали ті умови.

«Буде надано чіткий термін щодо усунення недоліків. Якщо недоліки не будуть усунені, то буде повторно розглянуто на засідання комісії питань захисту прав дітей щодо можливості або неможливості відібрання дітей або позбавлення батьківських прав», – розповіла начальниця відділу управління служби у справах дітей адміністрації АНД району міськради Євгенія Проскуріна

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити