• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    У Дніпрі затримано підозрюваного у вбивстві сусіда

    У Дніпрі поліція затримала чоловіка, підозрюваного в умисному вбивстві 47-річного місцевого жителя. Конфлікт між сусідами закінчився тим, що нападник наніс потерпілому удар кухонним ножем у груди. Чоловік помер у лікарні.

    Інформація про інцидент надійшла до поліції 14 вересня з одного з будинків Чечелівського району міста. На місце події оперативно виїхала слідчо-оперативна група відділу поліції №3 Дніпровського районного управління №1 та працівники кримінальної поліції. 46-річного підозрюваного затримали відповідно до ст. 208 КПК України, а знаряддя злочину — ніж — вилучили.

    Слідчі повідомили чоловікові про підозру за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство). За санкцією статті передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років. Триває досудове розслідування.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram