![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/kotyachi5-scaled.jpg)
У Дніпро евакуювали півтора десятка котячих
На жаль, «Фельдман ЕкоПарку» в Харкові більше не існує. Його та більшість тамтешньої фауни знищили рашисти. Керівник екопарку Олександр Фельдман мусив просити допомоги у розміщенні в безпеці тварин, яких вдалося врятувати. На цей заклик відгукнулося і керівництво міста Дніпра.
«Дніпро наразі є логістичним центром із перевезення тварин з Харкова. Далі вони відправляються до інших міст, зокрема на захід України, до Києва, – які зголосилися прийняти тварин. Складність процесу перевезення у тому, що екопарк розташований у близькості до ворожих військ і там постійні обстріли. Цього тигра, якому близько двох років, вивезли останнім із котячих. Сьогодні ввечері він поїде до Києва», – розповів під час виїзної пресконференції 8 квітня заступник Дніпровського міського голови Михайло Лисенко.
Наразі з екопарку вивезено вже півтора десятка котячих.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_15-00-49-768x512.jpg)
Кам’янське допомагає ЗСУ боронити країну
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/pty1ogqynwjmzgvjyjawognimjmymzgyogrjngu3ntvi.thumb_-768x433.jpg)
У Карпатах ведмідь до смерті розтерзав 19-річну туристку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5f1ebae514cd3-768x509.jpg)
Ніжно та оригінально: салат с персиками та моцарелою
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/two-cups-coffee-couple-hands-love_3840x2160-768x432.jpg)
Кам’янчани, запрошуємо на каву: разом оберемо кав’ярню до смаку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452413511_891595293007302_2918750404800744723_n-768x576.jpg)