У Кам’янському чоловіка судитимуть за завдання смертельних травм родичу
Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо 33-річного жителя Кам’янського, якого підозрюють у завданні тяжких тілесних ушкоджень своєму дядькові під час конфлікту, що призвели до його загибелі.
За даними слідства, чоловік проживав разом із 63-річним родичем і допомагав йому через стан здоров’я. 22 вересня між ними виникла суперечка, яка переросла у бійку. Під час інциденту племінник завдав дядькові численних ударів. Потерпілий помер від отриманих травм, що підтвердили судово-медичні експерти.
Під процесуальним керівництвом Кам’янської окружної прокуратури слідчі завершили досудове розслідування та передали обвинувальний акт до суду.
Фігуранту інкримінують ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. За вчинене йому загрожує до десяти років позбавлення волі.