![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/priem_gejmliha3.jpg)
У Кам’янському медики «швидкої» врятували чоловіка, який вдавився їжею
Про незвичний випадок, що стався днями в місті, повідомила завідувачка Кам’янської станції обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Лариса Биданцева.
На лінію «103» звернувся чоловік, який скаржився на гостро виниклий біль у стравоході, неможливість проковтнути воду та слину, позиви на блювання, які з’явилися під час прийому їжі.
За викликом прибула бригада у складі фельдшера Едуарда Доброгорського, молодшої медичної сестри Ольги Крицької та водія Олега Любчича.
«Головне в екстреній службі – зорієнтуватись, зрозуміти причину виниклого стану і знати, що робити: чоловік просто вдавився їжею. Фельдшер застосував прийом Хеймлика, і грудка під внутрічеревним тиском «вилетіла» зовні. Людина здорова, госпіталізація не потрібна. Так все просто. А бригада – молодці», – зазначила Лариса Биданцева.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1500011044-612x612-1.jpg)
Їжте кукурудзу! Чому вона корисна і що з неї приготувати
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/screenshot_3-3-768x538.png)
У Київському національному університеті відновлять вивчення білоруської мови
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/fit_960_530_false_crop_1000_562_0_41_q90_1835401_fa2bee75dc86ee2b3dfb8920f-768x424.jpeg)
Помічниця на грядках: чим корисна харчова сода для саду й городу
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/6ca71c9b1dd66504c7cbe0e1f3f82f34-768x480.jpeg)
Кавуновий мохіто: сезонне задоволення за 5 хвилин
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-23_07-05-15-2.jpg)