![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2021/10/koronki-1.png)
У Кам’янському на коронавірус хворіють понад 800 людей
Станом на 12 жовтня у Кам’янському на коронавірус захворіли 813 людей, з них на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейного лікаря перебували 639, на стаціонарному лікуванні – 174.
Нагадаємо, ще тиждень тому в місті налічувалося 472 хворих, а два тижні тому – лише 234. Тобто за цей час кількість хворих зросла майже у три з половиною рази.
Фахівці зазначають, що найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань – це вакцинація. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інфекції, і таким чином формує захист проти хвороби, запобігає тяжкому перебігу й ускладненням у разі інфікування.
Де вакцинуватись у Кам’янському – дивіться за посиланням.
Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-1-768x426.png)
В Музеї історії міста Кам’янське відбулася публічна розмова «Як мене (не) колонізували»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/nizh_dlya_samooborony-768x432.jpg)
Сварка, що переросла у вбивство: у Кам’янському затримали злочинця
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-06-17_07-23-40-768x576.jpg)
Якої погоди очікувати у Кам’янському 25 липня
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/3b0p8kiwabs5zzh-768x512.png)
Наука у розробці футбольного м’яча
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/2222-768x449.webp)