+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.77

Четвер, 30 Червня 2022 04:06:12
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.77

новини на пульсі:

У Кам’янському оголошено додаткове голосування за нові назви вулиць

21 Червня, 2022

Про це повідомив 21 червня міський голова Андрій Білоусов.

Очільник нагадав, що упродовж травня–червня в Кам’янському тривали консультації щодо перейменування вулиць, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками. 12 червня завершилось голосування на платформі електронної демократії «E-DEM».

Результати голосування за нові назви вулиць будуть враховані в подальшому при підготовці відповідного проєкту рішення міської ради. Разом з тим, за підсумками голосування окремі вулиці отримали спірний результат, а деякі назви стали резонансними, про що свідчать звернення містян та громадських організацій.

Саме тому протягом наступних 10 днів, до 30 червня включно, триватиме додаткове голосування за нові назви таких вулиць. Аби взяти участь в голосуванні, слід перейти за посиланням https://consult.e-dem.ua/polls та обрати розділ «Кам’янська громада».

«Шановні містяни! Щиро дякую кожному, хто вже долучався до голосування та закликаю Вас бути не менш активними зараз, аби остаточно визначитись з новими назвами вулиць з метою подальшого затвердження цього питання на липневому засіданні міської ради. Нагадую, що процес перейменування вулиць відбуватиметься спонсорським коштом», – зазначив міський голова.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин