![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/08/opituvannya.jpg)
У Кам’янському переселенців закликають долучитись до опитування
Благодійний фонд «Живе Серце» та Центр молодіжних ініціатив Кам’янського запрошують переселенців узяти участь в опитуванні «Становище та потреби внутрішньо переміщених осіб в Кам’янській міській територіальній громаді Дніпропетровської області». Про це повідомили в міській раді.
На основі результатів дослідження буде проведено роботу щодо розширення можливостей і посилення спроможності внутрішньо переміщених осіб у Кам’янській міській територіальні громаді.
Проєкт реалізується в рамках програми «СИЛА – Єднання через спільні дії молоді». Опитування є анонімним, а отримані дані будуть використані лише в узагальненому вигляді.
«Ваша участь буде дуже корисною і допоможе у дослідженні даного питання», – закликають переселенців.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/dx97gtbpz1m-768x432.jpg)
21 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zagynuv-1-1-4-1-1.jpg)
Захищаючи Україну, загинув кам’янчанин Олег Нельга
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-22_15-10-31-3-768x576.jpg)
Не дуже безпечний перекис водню: у Кривому Розі вибухнула посилка із протікаючою рідиною
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/940x759_0xc35dbb80_6010497381501013061-768x620.jpeg)
З частинкою Парижа: олімпійські медалі цього року матимуть особливий склад
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_18-15-44-768x580.jpg)