У Кам`янському підліткам розповіли про безпеку в інтернеті

18 Січня, 2024

Школярі дізналися, що таке кібербулінг, як захиститися від інтернет-шахрайства та основні правила користування інтернетом.

16 січня в приміщенні цифрового освітнього центру UNICEF ювенальні поліцейські Кам’янського районного управління поліції провели інтерактивний урок з кібербезпеки для учнів ліцею №16.

Під час зустрічі поліцейські застерегли школярів від розповсюдження персональних даних та фотографій і наголосили, що такою інформацією можуть скористатися шахраї.

Також звернули увагу на те, що деякі інтернет-спільноти можуть пропагувати насильство та суїцидальну поведінку. Правоохоронці порадили підліткам негайно повідомляти дорослим про такі групи, адже наслідки спілкування в них можуть бути непоправними.

Поліцейські застерегли школярів від перегляду небезпечного контенту, який може заподіяти суттєву шкоду психологічному здоров’ю.

Аби перевірити, наскільки добре підлітки запам’ятали корисні поради, поліцейські запропонували пограти у тематичну гру, під час якої всі разом повторили основні правила безпечного інтернету.

Наприкінці зустрічі правоохоронці порадили школярам не забувати основні правила безпечної поведінки в мережі та використовувати інтернет як джерело для отримання пізнавальної інформації та навчання.

За матеріалами Кам’янського районного управління поліції.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Як молодь Кам’янського провела  Всесвітній день читання вголос

Днями відбувся захід в рамках відзначення Всесвітнього дня читання вголос, організаторами якого виступили Молодіжна рада...

Андрій Білоусов відвідав захисників, які проходять лікування на базі Центру реабілітації

22-го лютого Кам’янський міський голова відвідав наших захисників, які проходять лікування на базі Центру реабілітації,...

Вночі над Дніпропетровщиною захисники неба знищили три ворожих безпілотники

Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині станом на ранок 30 листопада повідомив голова Дніпропетровської обласної ради...

Увага розшук!

Поліцейські Кам’янського розшукують 19 – річну Підкову Юлію з її неповнолітніми дітьми 27 січня близько...

Талановита молодь Кам’янського виступила на заході «Dance Fest 2023»

Днями на Новій сцені Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки відбувся захопливий та емоційно насичений...