![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2021/08/photo5240018800617829905-1-scaled.jpg)
У Кам’янському підліток жорстоко убив кошеня
Мешканці будинку 8 по проспекту Василя Стуса надовго запам’ятають 12 серпня.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2021/08/zhivoder-3-768x1024.jpg)
Як розповідає Юлія, чию тваринку убив підліток, зранку вони з іншою сусідкою вийшли покормити котів біля під’їзду. У цей же час повз проходив їхній сусід – 17-річний Олексій Лазаренко. Хлопчина був дуже роздратований і сказав, що повбиває всіх котів у дворі. Після короткої сутички він зайшов до під’їзду, але пообіцяв що повернеться.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2021/08/kotenok-1024x511.jpg)
Далі, зі слів Юлії, її кошеня вийшло на прогулянку, після чого жінка почула глухий стук, який одразу ж переріс у жахливий крик тваринки. Хлопець одразу з зайшов до своєї квартири. Коли вона вибігла та знайшла свого улюбленця, у того було відсутнє дихання та сильно понівечена голова – кошеня було в агонії. Жінка викликала поліцію.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2021/08/img_20210814_054727_556-scaled.jpg)
Родина Олексія заперечує всі звинувачення на адресу свого сина. Сусіди кажуть, що Лазаренки це доволі тихі люди, а як відомо, у тихому болоті чорти водяться.
Втім, головний страх мешканців під’їзду у тому, що у перспективі хлопчина може задіяти шкоди не лише тваринам, але й людям.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_07-34-11-768x512.jpg)
У Кам’янському ніч минула без надзвичайних подій
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/beautiful-couple-standing-inside-the-elevator-smiling-each-other-768x590.jpg)
26 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/56c6c4ccb482f12edceea49dc7fee183-768x430.jpeg)
Випускники шкіл Кам’янського, які отримали 200 балів на НМТ
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/62a2fe5237d8b.jpg.webp)
Ніжна ягідна випічка: класичний рецепт шарлотки з вишнями
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-23_07-05-15-2.jpg)