У Кам’янському покажуть відверту комедію "Випадковий секс на межі фолу" про те, що турбує кожного
Чи можливо зберегти вогонь пристрасті, коли побут і роки спільного життя поступово перетворюють кохання на звичку? Як почути одне одного крізь стіну накопичених образ і чи є шанс на "друге дихання" у стосунках?
Вже 6 квітня о 18:00 мешканці Кам’янського зможуть знайти відповіді на ці пікантні та водночас глибокі запитання. На Новій сцені Театру ім. Лесі Українки відбудеться гастрольна вистава — відверта комедія "Випадковий секс на межі фолу".
Це не просто розважальне шоу, а щира розмова про вічне: про кохання, яке з роками може тьмяніти та зникати, але має дивовижну здатність повертатися. Герої вистави проходять через нехитрі, на перший погляд, випробування, потрапляючи то в неймовірно кумедні, то в драматичні ситуації.
Глядачі побачать на сцені відображення реального життя: спроби чоловіка та жінки забути про старі чвари, бажання бути почутими та складний шлях до прощення. На межі фолу, з гострим гумором та неочікуваними сюжетними поворотами, ця історія дарує надію на те, що навіть після найгучніших сварок усе може закінчитися добре.
Вистава обіцяє глядачам не лише порцію якісного гумору, а й можливість замислитися над власними стосунками, посміятися над спільними помилками та просто емоційно відпочити.
- Дата: 6 квітня 2026 року
- Час: 18:00
- Локація: Нова сцена АМДТ ім. Лесі Українки (м. Кам’янське)
- Ціна квитків: від 300 грн
Заплануйте вечір щирих емоцій та відвертих розмов у театрі!