![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-31_10-47-27.jpg)
У Кам’янському правоохоронці вчили дітей протидіяти домашньому насильству
Ювенальні поліцейські провели в Кам’янському правовий урок для школярів. На зустрічі правоохоронці розповіли підліткам про те, які існують форми та види домашнього насильства, а також які права мають постраждалі від нього.
Школярам показали тематичний відеофільм, де йшлося, як не стати жертвою насильства у побуті. Після перегляду хлопці та дівчата активно долучились до обговорення, вирішували правові завдання та розглядали шляхи виходу зі складних ситуацій. Кожен міг висловити свою думку, поставити запитання та отримати змістовну відповідь.
Поліцейські наголошували, що у будь-якій складній ситуації не можна залишатися сам на сам зі своєю проблемою: варто негайно звернутися за порадою до рідних, педагога, поліцейського або знайомої людини, з якою склалися довірливі відносини.
За інформацією Кам’янського районного управління поліції
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/z31164224ampatak-nozownika-w-parku-brodnowskim-768x512.jpg)
У Польщі узбек напав на українців: двоє підлітків отримали важкі ножові поранення
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/invalid_22-768x402.jpg)
Кам’янські роботодавці можуть отримати компенсацію за працевлаштування людей з інвалідністю
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/o_1e909n32018ci3hgimi11735ci1k-768x432.jpg)
23 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/142673-768x508.jpg)
В Україні замінять банкноти 500 гривень: чи можна буде розрахуватися старими купюрами
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452711829_483569127698120_6855332745088671096_n-768x530.jpg)