У Кам’янському презентували книгу про розвиток шашок у місті

20 Листопада, 2023

19 листопада в юнацькому відділі бібліотеки на Шевченка відбулася презентація книги майстра спорту, тренера вищої категорії з шашок Юрія Єрмакова «50 років в пошуках талантів».

Книга розповідає про розвиток шашок у нашому місті, про становлення хімічної промисловості, про людей, з якими автору доводилось працювати як на підприємстві, так і на спортивній ниві. Багато уваги приділено учням, які стали майстрами, кандидатами в майстри спорту, розрядниками із шашок, чемпіонами і призерами найвідповідальніших змагань.

Юрій Анатолійович Єрмаков займається шашками понад півстоліття. Багато зробив для шашкового руху Дніпропетровщини. До шашкової спільноти його залучив Віктор Миколайович Богуславський, який шукав надійну людину, яка продовжила б організовану ним шашкову роботу на підприємстві «ДніпроАзот» та роботу тренером.

Результатом багатьох років тренерської діяльності Юрія Анатолійовича стала поява більше десяти майстрів. Серед них Валерій Ступак, Микола Герасименко, Сергій Котенко, Микола Скавронський, Микола Шаповал, гросмейстер Людмила Сивук. Завдяки його активній роботі та наполегливості у 1985 році у Кам’янському було відкрито шахово-шашковий клуб «Промінь». Юрій Анатолійович проводив у місті безліч змагань різного рангу: від чемпіонатів області до командного кубку СРСР.

Зараз, у свої 85 років, він намагається бути активним учасником шашкового життя області й надалі. На презентацію книги завітали його учні, які подякували тренеру за величезний вклад у їхнє спортивне зростання. 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram