+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.616

П’ятниця, 2 Червня 2023 01:06:25
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.616

новини на пульсі:

У Кам’янському продовжує діяти міжнародна гуманітарна організація

23 Червня, 2022

На цю хвилину в Кам’янському все спокійно, за минулу добу надзвичайних ситуацій не зафіксовано. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов у ранковому зверненні 23 червня, побажавши всім мирного та вдалого дня.

Разом з тим очільник зауважив, що на Дніпропетровщині ніч пройшла з обстрілами. Ворог обстріляв житлові квартали у Криворізькому районі. У Апостоловому поранені двоє людей, які наразі в лікарні.

Андрій Білоусов нагадав, що в місті продовжує працювати міжнародна гуманітарна організація IRC (The International Rescue Committee/Міжнародний Комітет Порятунку).

Внутрішньо переміщені особи, які не отримували та не реєструвались на отримання грошової допомоги від інших недержавних гуманітарних організацій, та окремі категорії вразливих верств населення Кам’янської громади реєструються та отримують допомогу у вигляді одноразової грошової виплати у розмірі 6660 грн на людину для кожного члена сім’ї.

Наразі зареєстровано 445 сімей з числа ВПО та 77 багатодітних родин, більшість з них вже отримала виплати. Особи, на яких поширюється дія програми, будуть особисто проінформовані за контактним номером телефону, вказаним при реєстрації статусу внутрішньо переміщеної особи. Процес реєстрації триває.

Детальніше про IRC можна дізнатися за посиланням: https://www.rescue.org/who-we-are

«Об’єднуємось та працюємо заради спільної Перемоги! Підтримуємо наших захисників, вимушених переселенців та людей, які постраждали від війни! Тримаймося разом!» – наголосив міський голова.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, InstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин