У Кам’янському провели чергову екологічну акцію

08 Вересня, 2023

8 вересня відбулася чергова екологічна акція. Цього разу прибирали так званий «Вороній острів» на Єлизаветівському котловані. До акції приєднався і міський голова Андрій Білоусов.

«Сьогодні долучився до чергової акції з прибирання зон відпочинку, організованої департаментом екології та природних ресурсів. Разом з представниками ПП «Бджола», Центром молодіжних ініціатив, Молодіжною радою, Фондом розвитку, товариством Червоного Хреста та студентами з кафедри екології ДДТУ прибирали так званий «Вороній острів» на Єлизаветівському котловані.
Хочу наголосити: «Вороній Острів» – єдина територія на Єлизаветівському котловані, яка належить місту Кам’янське. І у порівнянні з іншими місцями берегової лінії навколо блакитних озер тут немає жодного паркану чи шлагбаума. Територія абсолютно вільна та доступна для всіх відпочивальників: мешканців міста, району, прилеглих населених пунктів, всіх охочих. Головне, щоб люди прибирали після себе сміття, якого ми зібрали чимало за час проведення сьогоднішньої акції.
Дякую всім, хто допомагав. Дякую тим відпочивальникам, які дотримуються санітарних норм та забирають сміття із собою після відпочинку.
Разом – робимо місто чистішим, робимо місто кращим!», – прокоментував акцію мер Кам’янського.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити