![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/06/relok1-scaled.jpg)
У Кам’янському районі діє програма з релокації бізнесу
Нині для України дуже важливо втримати економіку. Для цього Уряд розробив низку програм, зокрема переміщення підприємств з постраждалих під час війни регіонів. Це потребує адаптації на місцях та пошуку фахівців, зазначають у Кам’янській районній військовій адміністрації.
Кам’янська райвійськадміністрація тісно співпрацює з Державною службою зайнятості, в тому числі з Кам’янським міським центром зайнятості та його директором Костянтином Гузенком щодо працевлаштування переселенців та підбору кадрів до переміщених підприємств.
Зокрема, Сєверодонецьке науково-виробниче підприємство «Укрпожстандарт» сьогодні перемістило свої потужності до Кам’янського. Це було зроблено в рамках програми з релокації бізнесу із зон бойових дій.
Підприємство спеціалізується на пошивці форми для рятувальників, яка в тому числі використовується під час роботи при високих температурах та відкритому вогні.
Сьогодні на підприємстві працює 15 працівників, і воно потребує висококваліфікованих фахівців. У цьому допомагає Кам’янський міський центр зайнятості.
Наразі підприємство продовжує набирати працівників. Усі зацікавлені в роботі на цьому підприємстві можуть звернутися до Кам’янського міського центру зайнятості за адресою: м. Кам’янське, вул. Медична, 6-А.
Також центр зайнятості закликає всіх роботодавців та підприємства, які релокувалися з інших областей, надавати свої потреби в працівниках.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1462942539-612x612-1.jpg)
Плями від поту на білому одязі: добірка способів ефективного очищення
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1565381891-612x612-1.jpg)
Спекотна небезпека: що не можна тримати в авто влітку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kak_naiti_povara-768x512.jpg)
25 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_07-34-38-768x512.jpg)
Над регіоном збили 4 ворожі шахеди
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/607bca6d3ad9f574995750-768x513.jpg)