+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.59

Понеділок, 15 Серпня 2022 12:08:13
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.59

новини на пульсі:

У Кам’янському районі діє програма з релокації бізнесу

29 Червня, 2022

Нині для України дуже важливо втримати економіку. Для цього Уряд розробив низку програм, зокрема переміщення підприємств з постраждалих під час війни регіонів. Це потребує адаптації на місцях та пошуку фахівців, зазначають у Кам’янській районній військовій адміністрації.

Кам’янська райвійськадміністрація тісно співпрацює з Державною службою зайнятості, в тому числі з Кам’янським міським центром зайнятості та його директором Костянтином Гузенком щодо працевлаштування переселенців та підбору кадрів до переміщених підприємств.

Зокрема, Сєверодонецьке науково-виробниче підприємство «Укрпожстандарт» сьогодні перемістило свої потужності до Кам’янського. Це було зроблено в рамках програми з релокації бізнесу із зон бойових дій.

Підприємство спеціалізується на пошивці форми для рятувальників, яка в тому числі використовується під час роботи при високих температурах та відкритому вогні.

Сьогодні на підприємстві працює 15 працівників, і воно потребує висококваліфікованих фахівців. У цьому допомагає Кам’янський міський центр зайнятості.

Наразі підприємство продовжує набирати працівників. Усі зацікавлені в роботі на цьому підприємстві можуть звернутися до Кам’янського міського центру зайнятості за адресою: м. Кам’янське, вул. Медична, 6-А.

Також центр зайнятості закликає всіх роботодавців та підприємства, які релокувалися з інших областей, надавати свої потреби в працівниках.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин